Wie is wie

DIRECTIE
directie@toneelhuis.be
Koen Roofthooft - zakelijk leider
Benjamin Abel Meirhaeghe - artistiek leider
Tom Dewispelaere - artistiek leider
Stijn Van Opstal - artistiek leider
Gorges Ocloo - artistiek leider
Lisaboa Houbrechts - artistiek leider
Marie Vinck - artistiek leider
Stef Aerts - artistiek leider
Thomas Verstraeten - artistiek leider
Annick Verstraeten - assistent directie

ENSEMBLE VAN MAKERS
Benjamin Abel Meirhaeghe
FC Bergman
Gorges Ocloo
Lisaboa Houbrechts
Olympique Dramatique

TEAM ARTISTIEK
Ellen Stynen - artistiek coördinator
Elsemieke Scholte - programmator vrije ruimte & festivals
Erwin Jans - dramaturg
Petra Damen - publiekswerker

EXTERNE RELATIES & INTERNATIONALE WERKING
Kristel Marcoen - coördinator externe relaties & internationale werking
David Cornille - medewerker externe relaties

COMMUNICATIE
communicatie@toneelhuis.be
Els Verhaegen - coördinator communicatie
Kristin Hex - medewerker content en publicaties
Leen Van de put - medewerker pers
Esther De Loose - medewerker sociale media
Maya Van Puymbroeck - medewerker publiekswerving & toegankelijkheid
Elke De Schouwer - verantwoordelijke ticketing
Ethlinn Temmerman - medewerker ticketing
Emilie Vandenberghe - medewerker ticketing

FINANCIËN & ADMINISTRATIE
Lot Beghin - coördinator financiën en administratie
Anouk Lambrechts -  medewerker Tax Shelter
Catherine Germanes - medewerker boekhouding
Marcia Stessens - medewerker personeelszaken en betalingen
Tanja Vrancken - medewerker financiën en personeelszaken

PERSONEELSZAKEN
vacature - coördinator personeelszaken
Marcia Stessens - medewerker personeelszaken en betalingen
Tanja Vrancken - medewerker financiën en personeelszaken

PRODUCTIE
Koen Roofthooft - coördinator productie
Celine van der Poel - productieleiding
Kristien Borgers - productieleiding
Stefaan Deldaele - productieleiding

TEAM TECHNIEK / PRODUCTIECENTRUM / INFRASTRUCTUUR
Diederik Hoppenbrouwers - coördinator techniek
Sasho Pramatarov - medewerker technische planning en administratie
Herbert Verbeek - gebouwbeheerder 
Bram Delafonteyne - technisch productieleider
Diederik Suykens - technisch productieleider
Maarten Meeussen - technisch productieleider
Dominick Geentjens - theatertechniek
Friedemann Koch - theatertechniek
Jeroen Kenens - theatertechniek
Ward Vandenbossche - theatertechniek
Jasper Janssen - teamcoördinator productiecentrum
Filip Timmerman - teamcoördinator productiecentrum ad interim
Ilse Van den Dorpel - onderhoudstechnicus productiecentrum
Chris Reijnen - medewerker decoratelier
Friedemann Koch - medewerker decoratelier
Niels Antonissen - medewerker decoratelier
Patrick Jacobs - medewerker decoratelier
Senne Suls - medewerker decoratelier
Jan Palinckx - medewerker decoratelier
Kathleen Van Mechelen - medewerker kostuumatelier
Liezelot Osselaer - medewerker kostuumatelier
Monique Van Hassel - medewerker kostuumatelier
Tanya Maldonado - medewerker kostuumatelier

TEAM BOURLA
Jens Laureyns - coördinator Bourla
Almendra Dusoir - teamcoördinator onthaal en zaalhuur
Sasho Pramatarov - medewerker technische planning en administratie
Henk Vandecaveye - toneelmeester
Kris Depuydt - toneelmeester
Pim Janssen - toneelmeester
Brian Doms - theatertechnicus
Eva Dermul - theatertechnicus
Filip Van Berendoncks - theatertechnicus
Lies Van Loock - theatertechnicus
Raf Joossens - theatertechnicus
Dirk De Peuter - onderhoudstechnicus gebouwen
Eric Geudens - onderhoudstechnicus gebouwen
Willy Vercammen - onderhoudstechnicus gebouwen
Vincent Goedemé - verantwoordelijke kantine
Enio Arnouts - medewerker kantine
Sira Guiguilé - medewerker kantine
Bie Van Pottelberghe - portier
Camilla Ardui - portier
Pieter Hofmans - portier
Sira Guiguilé - portier
Yussef Merzoug - portier
Albert Baeckens - hoofdsuppoost
Anne Rysbrack - hoofdsuppoost
Bart Janssen - hoofdsuppoost
Peter Hennebel - hoofdsuppoost
Bart Janssen - suppoost
Chloë Bleijenberg - suppoost
Dribardh Rexha - suppoost
Eli Desmet - suppoost
Elise Van Eesvelde - suppoost
Erna D'Hooghe - suppoost
Eric Lambrechts - suppoost
Frans Verbeeck - suppoost
Helen D'Haenens - suppoost
Helena Van Eesvelde - suppoost
Hilde De Smedt - suppoost
Jozef Rysbrack - suppoost
Julia Dobrzynska - suppoost
Julienne Tobé - suppoost
Layla Morando - suppoost
Lio Renette - suppoost
Mathijs Deheegher - suppoost
Mina-Lucia Dusoir - suppoost
Pepita Renette - suppoost
Peter Hennebel - suppoost
Rania Ouhida - suppoost
Robbe Vervliet - suppost
Sara De Bruyn - suppoost
Stella Delée - suppoost

RAAD VAN BESTUUR
Jan Rombouts - voorzitter
Pascale De Groote - ondervoorzitter
An Jacobs
Anna Luyten
Jan Huijbrechts
Jan Van Moer
Laura Delmas
Laura Van Wayenberge
Mark Andries
Martijn Van Esbroeck
Maryse Daniels
Reynout De Bleser
Stef Vonk