nl fr en

Wie is wie

DIRECTIE
directie@toneelhuis.be
Guy Cassiers - artistiek directeur
Klaartje Heiremans - zakelijk directeur

ENSEMBLE VAN MAKERS
Abke Haring
Benjamin Verdonck
FC Bergman
Guy Cassiers
Mokhallad Rasem
Olympique Dramatique

P.U.L.S.
Bosse Provoost
Hannah De Meyer
Lisaboa Houbrechts
Timeau De Keyser
Bart Meuleman - coach

BURO voor Stedelijk Enthousiasme
Adinda Vandezande
Bart Van Nuffelen
Erwin Jans

ARTISTIEKE COÖRDINATIE
An-Marie Lambrechts

INTERNE ORGANISATIE
Annick Verstraeten - assistente van de directie
Remke van Elstlande - coördinatie Bourla / zaalhuur
Jens Laureyns - technische coördinatie Bourla
Evelien Rutten - gebouwenbeheer

DRAMATURGIE & PUBLIEKSWERKING
Erwin Jans - dramaturgie
Petra Damen - publiekswerking
Adinda Vanderzande - urban coordinator

EXTERNE RELATIES
communicatie@toneelhuis.be
Kristel Marcoen - hoofd externe relaties
Dina Dooreman - assistent spreiding
Kristin Hex - coördinatie publicaties
Leen Van de put - pers & publiekscommunicatie
Lynn Van Oijstaeijen - beeldreporter
Maya Van Puymbroeck - publiekswerving en toegankelijkheid
Bram Van Wichelen - digitale communicatie en databank

PLANNING & PRODUCTIE
Koen Roofthooft - hoofd planning & productie
Stefaan Deldaele - productieleiding
Michael Greweldinger - productieleiding
Mien Muys - productieleiding
Celine Van der Poel - productieleiding
Chris Reijnen - productieleiding
Tim Zeegers - productieleiding
Lutje Lievens - regieassistent
Monique Van Hassel - kostuumatelier
Kathleen Van Mechelen - kostuumatelier
Cindy Dierckx - kostuumatelier

TECHNIEK
Freek Boey - technisch directeur
Sophie De Bruyn - assistentie technische leiding
Jens Laureyns - technische coördinatie Bourla
Joost Man - stage manager
Henk Vandecaveye - stage manager
Diederik Hoppenbrouwers - technisch productieleider
Bram Delafonteyne - theatertechniek
Jeroen Kenens - theatertechniek
Maarten Meeussen - theatertechniek
Filip Van Berendoncks - theatertechniek
Paul Van Caudenberg - theatertechniek
Ilse Van den Dorpel - theatertechniek
Sibren Hanssens - theatertechniek
Sam Geerts - theatertechniek
Maarten Dockx - theatertechniek
Mohamed Sultan Daboul - theatertechniek
Willy Vercammen - onderhoudstechniek gebouwen
Dirk De Peuter - onderhoudstechniek gebouwen
Eric Geudens - onderhoudstechniek gebouwen
Jan Palinckx - coördinatie decoratelier
Patrick Jacobs - decoratelier
Karl Schneider - decoratelier
Senne Suls - decoratelier

FINANCIËN & PERSONEEL
Lot Beghin - assistentie zakelijke leiding
Marcia Stessens - boekhouding en personeel
Robin Spiessens - administratief medewerker
Bie Van Pottelberghe - administratief medewerker

ONTHAAL BOURLA & TICKETBALIE
Lieve Wouters - coördinatie onthaal
Elke De Schouwer - kassamedewerker
Saar Smets - kassamedewerker
Daniëlle Vercammen - kassamedewerker

PORTIERS
Marc Knaepen - portier
Bie Van Pottelberghe - portier
Almendra Dusoir - portier

ZAALPERSONEEL
Albert Baeckens - hoofdsuppoost
Anne Rysbrack - hoofdsuppoost
Bart Janssen - suppoost
Camilla Ardui - suppoost
Eleonora Coen - suppoost
Erna D'hooge - suppoost
Frans Verbeeck - suppoost
Hanna Schiltz - suppoost
Hilde De Smedt - suppoost
Jozef Rysbrack - suppoost
Julienne Tobé - suppoost
Lori Tuerlinckx - suppoost
Margot Meuwissen - suppoost
Nora El Arbi - suppoost
Rosanne Philipsen - suppoost
Sara De Bruyn - suppoost
Silke Claessens - suppoost
Séverine Debecker - suppoost

TONEELHUISATELIERS
Jolien Smits
Sanne Joostens

KANTINE
Vincent Goedemé - coördinatie catering
Enio Arnouts
Liezelot Osselaer
Sira Guiguilé

RAAD VAN BESTUUR
Johan Swinnen, voorzitter Raad van Bestuur
Pascale De Groote, ondervoorzitter Raad van Bestuur
Julie Bynens
Bruno Claesen
David Dessin
Michaël Lescroart
Emiel Pieters
Ingrid Pelssers
Jan Rombouts
Walter Rycquart
Ernest Van Buynder
Ivan Van de Cloot
Jan Van Moer
Bea van Valkenburg
Laura Van Waeyenberge
Kiki Vervloessem